Kontaktpersoner runt om i landet

 

Ort Namn E-post
Enköping Maria Fager Hohenthal Maria@lexegalia.se
Enköping Stella Roenqvist stella.rosenqvist@enkoping.se
Eskilstuna Ann-Sofie Karlsson annsofie@aktiveraspa.se
Gotland Eva von Krusenstierna

eva@bromo.se

Gävle Karin Henriksson ka_pe51@hotmail.com
Gävle Karin Östhol karin.osthol@gmail.com
Gävle Marina (Mia) Söderlund miaulf14@gmail.com
Göteborg Åsa Lövgren Jansson asa.l.j@telia.com
Göteborg Karin Funk artist@karinfunk.se
Halmstad Ann-Cathrine Edvall-Madsen edvall-madsen@comhem.se
Helsingborg Eva Möller eva.moller@kunskapsinfo.se
Helsingborg Maud Nidelius maud@nidelius.se
Jönköping Dagnija Waern dagnija.waern@telia.com
Kalmar Susanne Engström Jacobsson suzi_dee@hotmail.com
Karlskrona Monica Svensson  monica.e.svensson@gmail.com
Karlstad Irene Eliasson irene.eliasson17@gmail.com
Lidköping Ann-Louise Friberg ann-louise.friberg@nbv.se
Lidköping Ros-Marie Bergkvist Rosbe.bergkvist@gmail.com 
Linköping Wivi-Ann Heurlin-Krantz wivi-ann.krantz@telia.com
Ljusdal Elisabeth Månsson Rydén lisa.ryden@telia.com
Luleå Marianne Blomqvist marianne.blomqvist@icloud.com
Lund Ann-Cathrine Hjerdt
Malmö 2,6 Cecilia Ekeblom maja10074@hotmail.com
Malmö 1,6 Anne-Christine Arnebring anne-christine@vectis.se
Norrköping Birgitta Hunn lrayne510@gmail.com
Norrtälje Karin Zelander karin.lundqvist.zelander@telia.com
Skara Margareta Kraepelien Lundh margareta.k.lundh@telia.com
Skara Maria Hultberg maria.hultberg@sv.se
Sundsvall  Elisabeth Dahlin Westberg 060.572307@telia.com
Sundsvall Eva Viklund eva.justina@hotmail.com
Umeå Magdalena Sävenstedt magdalena.savenstedt@gmail.com
Uppsala  Caroline Säll info@halsovinstenuppsala.se
Varberg Solweig Karlsson karlssonsolweig@hotmail.com
Västerås Elsi-Marie Andreasson lvasteras@neuroforbundet.se
Västerås Britt Eriksson  larsbritt.eriksson@telia.com
Örebro Christina Westberg christina.westberg@yahoo.se
Örebro Margareta Svidén  
Östersund Pia Edblad edblad.sorviken@gmail.com
Östersund Raya Vestlund raya.vestlund@margaretagarden.se
Önsköldsvik Katarina Kvick katarina.ax.kvick@gmail.com
Örnsköldsvik Ulla Boström  ulla.bostrom@ornskoldsvik.se

Blogg: Maria Roswall

Maria Roswall

Hattkryssning, Almedalen och sommar!!!: Vilken underbar försommar vi har fått! Här på kansliet har vi i vanlig ordning hunnit med en hel del, bland annat firade vi in sommaren med en fantastiskt rolig och fin kryssning med M/S Birka. Ali... Läs mer »

Annonser

Arcamea - Vår berättelse

Donera gärna!

PG: 120 89 08-2, BG: 5591-9484, Swish: 123-338 49 89
HemfridBioGaiaMatkomfortMaqt - Politikens hetaste blogg- och debattforum.Gedeon RichterSvensk LivräddningMedilens Nordic ABNovartis Sverige ABMathem i Sverige ABPfizer ABMediRätt ABAstellas Pharma ABAmgen ABBayerPeptonic Mediacal ABScandicDermoshopBoehringer IngelheimBig TravelMedilensVi stödjer ÄldrekontaktStar for life i Sydafrika